GİZLİLİK POLİTİKASI

Güvenlik

glunoglutensiz.com'da kişisel bilgileriniz hem online, hem de offline durumdayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket ediliyor.

İşlemler sürece girdiğinde, güvenli bir sitede olduğunu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki konu var. Bunlardan ilki, tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesi. Örneğin, Internet Explorer tarayıcısında bu sarı renkli bir kilit. İkincisi ise, içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// adresinin, https:// olarak değişmesi. Bu değişim, güvenli alanda olduğunuzu ifade ediyor.

Sitemizdeki işlemlerinizle ilgili tüm bilgiler şifrelenerek korunuyor. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatlar doğrultusunda kullanılıyor. Üçüncü kişilere gösterilmiyor, devredilmiyor ve sadece bankanıza iletiliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR